Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 23.10.2017 р. по 27.10.2017 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 

Працівниками  служби прийнято участь в дев’яти судових засіданнях. До Броварського міськрайонного суду подано один позов про позбавлення батьківських прав.

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

2017

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

602

1940

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім'ї та дитини з такої сім'ї є посвідчення.

 

2017

батькам

дітям

Видано посвідчень

106

291

 

 

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 27.10.2017 р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

 

image

 

image

image

 

Загалом на проведення оздоровчої кампанії станом на 20.10.2017 року використано з міського бюджету 1912,4 тис. грн.

 

25.10.2017 року відбулося 39 засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 13 питань, а саме: про призначення опікуна над малолітніми дітьми та призначення відповідального за збереження права користування житлом (1 заява), про влаштування до дитячого будинку сімейного типу дитини, позбавленої батьківського піклування (1 заява), про надання дозволу на зняття заборони на відчуження житла (1 заява), про надання дозволу на відчуження житла та майна власниками, співвласниками та право користування яким мають діти (4 заяви); про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини (1 заява); про надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав (1 заява); про надання висновку до суду щодо визначення порядку участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї (1 заява), про включення сімей під соціальний супровід (1 подання), про визначення порядку участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї (1 заява), про зняття відповідального за збереження права користування житлом (1 подання).
Також, на засіданні комісії було розглянуто та затверджено 21 індивідуальний план соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

За результатами Комісії буде підготовлено 10 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради, яке відбудеться 31.10.2017 року.

Значна увага в роботі служби  приділяється профілактиці шкідливих звичок в підлітковому середовищі.

Станом на 20.10.2017 року працівниками служби у справах дітей та сім’ї у Броварських навчальних закладах проведено 2 лекції на правову тематику та прийнято участь у штабі профілактики.                          

 

27.10.2017 року  працівник служби взяв участь в комплексному обласному заході «Внутрішньо-переміщені особи. Адаптація, потреби та ресурси», який проходив в приміщенні Київської обласної бібліотеки для дітей. Метою обласного заходу є підвищення суспільної значимості проблемних питань внутрішньо-переміщених осіб, конструктивного ставлення до їх ефективного розв’язання, поширення результативних технологій роботи з дітьми та сім’ями ВПО і створення умов співпраці та обліку досвіду між спеціалістами соціальної сфери.

 

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 23.10.2017р.  по 27.10.2017р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено 9 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 27.10.2017 року працівниками Служби проведено 353 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей.

 

Станом на 27.10.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 139 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 93 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 20 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 11  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 8 дітей перебувають в сім`ї громадян, 2 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 4 дітей перебувають в  КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка»  до прийняття судом рішення щодо батьків.

 

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  8 прийомних сімей, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прикріплені файли

Коментарі