Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Шановні водії, працівники автомобільного транспорту та шляховики!

 

Від імені громади міста, Броварської міської ради  та її виконавчого комітету, від себе особисто  щиро вітаю вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Сьогодні жодної галузі народного господарства, жодної сфери життєдіяльності неможливо уявити без автомобільного транспорту.

        

У важливій сфері транспортного господарства міста працює численна армія професіоналів. Ваша праця багато в чому визначає функціонування всіх сфер  економіки Броварів та його життєдіяльність. Саме від вашого професіоналізму та майстерності залежить якість виконання пасажирських перевезень, своєчасність здійснення рейсів та розвиток міста в цілому.      

 

Щира подяка за ваш нелегкий труд. Впевнений, що і надалі ваша самовіддана праця, ваша майстерність заслуговуватимуть на визнання і подяку.

        

Зичимо вам і вашим сім`ям  міцного здоров`я, мирного неба,  щастя, достатку та успіхів у роботі на благо рідного міста та всієї України.

        

Надійних вам маршрутів і щасливих доріг!

 

З повагою

Міський голова                                                                                               Ігор Сапожко   

image

   

Прикріплені файли

Коментарі