Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

19 жовтня в рамках міської акції «За здорове життя» у  Броварській загальноосвітній школі №9  відбулась квест-гра, в якій взяли участь команди учнів 7-х класів із шкіл Броварів. Мета гри – екологічне виховання підростаючого покоління, формування навичок здорового способу життя, почуття відповідальності за збереження  свого здоров‘я та здоров‘я інших людей.

Суть гри полягала в тому, що команда на 10-и ігрових точках, якібули розміщені в класах школи,  мала отримати якомога більше балів, даючи відповідь на питання здорового харчування, народознавства, екології, здорового способу життя. Цього року організатори квесту – педагоги Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» дали можливість юним активістам створити власну екологічну газету з отриманих пам‘яток-листівок на ігрових точках.

За перебігом подій слідкувало журі у складі представників управління освіти і науки та ДЕНЦ "Камелія". Після всіх випробувань визначилась трійка призових місць: ІІІ місце зайняла команда гімназії імені С.І.Олійника "Захисники природи", ІІ місце - команда БСШ І-ІІІ ступенів №5 "Позитив" і І–команда БЗОШ І-ІІІ ступенів №2 - "Живчики". Вітаємо команду 2-ї школи з перемогою і бажаємо ще серйозніших досягнень у майбутньому.

 

image 

 

image

 

Прикріплені файли

Коментарі