Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

  Р І Ш Е Н Н Я

від 17.10.2017 № 617

м. Бровари

 

 

   

    Про надання висновку до суду

    щодо визначення порядку

    участі у вихованні малолітніх

    дітей

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 11.10.2017 року №37 з питання надання висновку до суду щодо призначення порядку участі у вихованні малолітніх дітей, відповідно до заяви *., керуючись ст.19 Сімейного кодексу України, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Надати висновок до суду щодо визначення порядку участі у вихованні малолітніх дітей: *р.н.,  які проживають з матір’ю, *, окремо проживаючому батькові, *, встановивши такі дні та години зустрічей з дітьми: перша, третя субота місяця з 12-00 до неділі 18-00;  друга, четверта середа місяця після закінчення уроків у школі до 20-00; літні канікули з 15 липня по 15 серпня; всі весняні канікули; друга половина зимових канікул, враховуючи інтереси дітей.

1.1. Матері дітей, *, приводити малолітніх дітей: *р.н., до входу на територію  Броварської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 6 та передавати дітей їх  батькові, *.

1.2.Батькові дітей, *, привозити малолітніх дітей: *р.н.,  до входу на територію  Броварської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 6 та передавати дітей їх  матері, *.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М

 

         Міський голова                                                              І.В.Сапожко

Коментарі