Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Згідно інформації Київської торгово-промислової палати, яка активно сприяє розвитку економіки та активно підтримує малий та середній бізнес, вже третій рік Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні, показує хороші результати та позитивний досвід для учасників програми. 

Програма включає в себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень.
Служба старших експертів (SES, Бонн) надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. Підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.
За більш детальною інформацією просимо звертатись у Центр бізнес-освіти Київської ТПП. Контактна особа: Леся Засульська, тел.: (044)235-82-96; e-mail: lesу[email protected], Більш детальна інформація додається.

Прикріплені файли

Коментарі