Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17.10.2017  № 619

м. Бровари

 

 

Про залучення додаткових

сил та засобів для ліквідації

надзвичайних ситуацій місцевого

рівня, пов’язаних з сильними

сніговими заметами

 

З метою створення додаткових сил та засобів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня, яка може статися у випадку сильних снігових заметів, в зимовий період на території міста, в тому числі, на залізничній станції м. Бровари та сталого функціонування життєдіяльності міста, відповідно до Кодексу Цивільного захисту України, керуючись підпунктом 6 пункту “б” частини першої статті 33, підпунктом 2 пункту “б”  частини першої статті 38   Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської  ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Залучати, додатково, сили та засоби підприємств міста для розчищення території міста від  снігу, згідно з додатком  1.

2. Визначити порядок розчистки шляхів (доріг) в надзвичайних ситуаціях за пріоритетами:

- в першу чергу:  шляхи державного та обласного значення;

- в другу чергу: шляхи місцевого значення, по яких здійснюється рух громадського транспорту;

- в останню чергу: території, які закріплені за підприємствами міста.

3. Керівникам підприємств, які задіяні в ліквідації надзвичайних ситуацій згідно з додатками 1 та 2:

3.1.Забезпечити виділення та використання наявних сил та засобів для   ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних  з сильними снігопадами.

3.2. Утримувати в технічно-справному стані всю техніку, придатну для розчищення снігових заметів для роботи в зимовий період.

3.3. Укласти угоди з Ніжинською дистанцією колії Південно-Західної   залізниці (адреса: 16600, м.Ніжин, вул. Вокзальна,27) про виділення особового складу і техніки на виконання робіт по розчищенню снігових заметів на залізничній станції м. Бровари, згідно з додатком 2.

3.4. Перевести систему цивільного захисту (далі - ЦЗ) об’єкту  у підвищений режим  готовності, а при виникненні надзвичайної ситуації,   приступити до її ліквідації.

4. Оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, яка визначається Державним класифікатором надзвичайних ситуацій ДК-019-2010» та «Класифікаційними ознаками надзвичайних ситуацій», затверджених наказом МНС України від 12.12.2012 року №1400 покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Броварської  міської ради.  

5. Керівництво ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня покласти на штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій.

6. Начальнику фінансового управління Броварської міської ради проводити відшкодування, з резервного фонду міської ради,  витрати виконавцям робіт по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  через управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради згідно з встановленим законодавством порядком за поданням відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Броварської  міської ради.

7. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому Броварської міської ради від 18.10.2016р № 628 «Про залучення додаткових сил та засобів для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого рівня, пов’язаної з сильними сніговими заметами».

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Голубовського Г.П.

 

 

 

 Міський голова                                                                               І.В.Сапожко

 

Прикріплені файли

Коментарі