Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

  Р І Ш Е Н Н Я

Від 17.10.2017 №618

м. Бровари

 

 

Про надання дозволу  на

укладання договору  міни

та втрату чинності п.1

рішення виконкому

від 03.10.2017 року № 584

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 27.09.2017року  №35 з питання надання дозволу на укладання договору міни, відповідно до заяви  *, керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року  № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Надати дозвіл * на укладання договору міни приміщення квартири спільного заселення  площею *кв.м № * будинку № *  по вулиці * у місті Бровари Київської області, власником  * частки якого є їх малолітня донька, *р.н. на  * частини квартири № * будинку № * по вулиці * у місті Бровари Київської області, яка належить * та  право користування якою мають  *р.н та неповнолітня *р.н.  у результаті якого * перейде у власність *, * частки квартири перейде у власність *, * частки перейде у власність *.  При цьому права дітей порушені не будуть.

2. Надати дозвіл * на укладання договору міни * частини квартири № * будинку № * по вулиці *у місті Бровари Київської області, яка їй належить,  право користування якою мають   малолітня *р.н. та неповнолітня *р.н.  на приміщення квартири спільного заселення площею *кв.м № * будинку №  * по вулиці * у місті Бровари Київської області, власником  *частки якого є малолітня, *р.н. у результаті якого * перейде у власність *, * частки квартири перейде у власність *, * частки перейде у власність *.  При цьому права дітей порушені не будуть.

3.Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення виконкому від 03.10.2017 року № 584 «Про надання дозволу на укладання договору міни» .

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 Міський голова                                                                   І.В.Сапожко

Коментарі