Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

39

проект

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність приватному підприємству «БЕСТ» площею 0,2752 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування комплексу) по вул.Москаленка Сергія,19-а.

 

2.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Костомасі Євгену Львовичу площею 0,2618 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (об’єкт незавершеного будівництва, автомийка) по вул. Київській,333-в.

 

3.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність громадянину Гулевцю Олегу Олексійовичу площею 0,0372 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ( кафе-перукарня) по вул. Гагаріна,20-б.

 

4. Земельному відділу міської ради забезпечити укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договорів на виконання експертно-оціночних послуг.

 

5. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договорів.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                               І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від________________2017року

№ ________________

Пояснювальна записка 

Прикріплені файли

Коментарі