Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 03.10.17 № 587 

м. Бровари

 

 

Про демонтаж автомобільної

газозаправної станції у м. Бровари

 

Для забезпечення безпечних умов життєдіяльності мешканців міста Бровари, з метою використання земельних ділянок у відповідності з чинним законодавством, розглянувши акт робочої групи з перевірки діяльності автомобільних газозаправних станцій та пунктів від 11.09.17, заслухавши виконуючого обов’язки начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради Єжакова О.М.,  керуючись п. 8.3.6  «Правил благоустрою міста Бровари», затверджених рішенням Броварської міської ради від 22.10.10 № 14-98-82-05, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради

                                           

ВИРІШИВ:

 

1. Демонтувати самовільно (з порушенням норм чинного законодавства) встановлену  автомобільну газозаправну станцію у м. Бровари по бульвару Незалежності, 33.

2. Рекомендувати власнику автомобільної газозаправної станції провести демонтаж за власний рахунок до 08.10.17.

3. У разі відмови власника від демонтажу за власний рахунок, спеціальному відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста:

3.1. Організувати та здійснити контроль за демонтажем;

3.2. Залучити до демонтажу спеціалізовані підприємства.

4. Броварському відділу Головного управління ДСНС України в Київській області забезпечити техногенну безпеку під час проведення демонтажу.

5. Броварському відділу Головного управління Національної поліції в Київській області забезпечити охорону громадського порядку під час демонтажу.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Виконуючий обов’язки міського

голови – заступник міського голови                                      Г.П. Голубовський

 

Коментарі