Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпечені прав кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення, 30 вересня в Україні щорічно відзначається День усиновлення.

Кожного дня все більше наших громадян відкривають серця і двері домівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради станом на 01.09.2017 року перебуває 125 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради забезпечує захист прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створює умови для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї. В нашому місці напрацьовано значний позитивний досвід організації різних форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме:

93 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають під опікою (піклуванням) громадян.

В м. Бровари функціонує 8 прийомних сімей, в яких станом на        01.09.2017 р. виховується 17  дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4 дітей-сиріт, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради виховуються в прийомній сім’ї, яка створена іншою службою.

 

 В м. Бровари функціонує 3 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 5 осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (із них 10 дітей та 4 осіб з числа дітей, які позбавлені батьківського піклування перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї  Броварської міської ради,  3 дітей, позбавлених батьківського піклування перебувають на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї інших регіонів).

Одна дитина, позбавлена батьківського піклування, яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради влаштована в дитячий будинок сімейного типу іншої служби у справах дітей та сім’ї.

З метою недопущення передачі дітей до інтернатних закладів в                    м. Бровари створено та забезпечено функціонування  сім’ї патронатного вихователя, де тимчасово виховуються діти, які залишились без батьківського піклування до набуття статусу дитини-сироти  або дитини, позбавленої батьківського піклування. З початку 2017 року у  сім’ї патронатного вихователя  перебувало 3  дітей, які залишились без батьківського піклування.

Безперечно  пріоритетною  формою  сімейного влаштування             дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування залишається усиновлення.

З початку 2017 року у місті усиновлено 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.  Станом на 01.09.2017 р. 23 дітей, перебувають на обліку служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради  як такі, що можуть бути усиновленими.

Якщо ви маєте бажання усиновити дитину-сироту або дитину позбавлену батьківського піклування, взяти дитину під опіку/піклування, створити прийомну сім’ї або дитячий будинок сімейного типу,  звертайтеся до  служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради, спеціалісти якої нададуть Вам докладну інформацію з питань влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання.

 

Наші координати: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, каб. 305, 312,                         т. 6-57-86, 6-10-50.

Дорогі броварчани!

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі.

У День святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії прийміть щирі вітання з нагоди Дня усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра. Хай любов, ласка, доброта взаємопорозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві  міцного довголіття власної родини!

 Подаруйте ВІРУ,НАДІЮ,ЛЮБОВ дітям, які чекають на своїх маму і тата.

Коментарі