Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

2 жовтня   під головуванням міського голови Ігоря Сапожка  відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

 

За інформацією керівника Броварського районного центру лабораторних досліджень, минулого тижня у місті зафіксовано 24 випадки захворювань на гастро-ентероколіт, випадки не пов’язані між собою, більшість випадків – рото-вірусна інфекція.  Спеціалістами Центру відібрано 9 проб питної води з водопровідних мереж міста. За результатами проведених досліджень,  вода відповідає діючим стандартам.

 

До відділень  Центральної районної лікарні за минулий тиждень госпіталізовано 484 пацієнти, завершили лікування – 466. Всього, у відділеннях на лікуванні перебуває 697 хворих. У відділеннях дитячої лікарні на лікуванні перебуває 131 дитина. У службу екстреної медичної допомоги надійшло 222 дзвінки, здійснено 124 виїзди.

 

По державній програмі «Доступні ліки» з державного бюджету надійшло дотацій на суму 1,2 млн. грн., загальна сума видатків на виконання цієї програми  по м. Бровари склала 1,750 млн. грн.

 

В зв’язку із зниженням середньодобової температури,  міський голова Ігор Сапожко надав доручення бути готовим розпочати опалювальний сезон у найближчий час у медичних установах та закладах освіти.

 

Комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» з метою належного утримання дорожнього покриття, закупило 800 т. солі і 2500 т. піску. Частина суміші вже підготовлена.

 

Міський голова надав доручення нанести дорожню розмітку на ділянці реконструйованої дороги по вул. Київська (II черга), перевірити та провести заміну ламп зовнішнього освітлення. Також, було надано доручення взяти під особливий контроль проведення робіт з реконструкції по вул. Київська (III черга) та робіт з відновлення дорожнього покриття і благоустрою території   по вул. С. Петлюри, у районі проведеного ремонту центрального колектору.

 

image

 

Прикріплені файли

Коментарі