Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 Броварський міський центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді повідомляє наступне:


1. Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був повністю сформований та затверджений графік правового лекторію по загально освітнім закладам міста.
2. За вище вказаний період, на виконання пункту 35 «Порядку призначання і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1751, фахівцями Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було перевірено факт проживання дітей з матір’ю у 3-ьох сім’ях для подальшого призначення їм державної соціальної допомоги одиноким матерям відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».
3. Спеціалісти Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29.09.2017 року відвідали тренінг «Стигма та дискримінація міжособистісних відносин в учнівському колективі».
4. 26.09.2017 року відбулася рада директорів при обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яку відвідала директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
5. За вище зазначений період відбулася зустріч керівників ССДС, ЦСССДМ та «СОС дитяче містечко» щодо обговорення подальшої співпраці та розробки єдиного комплексного підходу у супроводженні ПС та ДБСТ, що проживають на території «СОС дитяче містечко».
6. В період з 25.09.2017 року по 29.09.2017 року було поздоровлено та проінформовано про послуги Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 8 породіль у пологовому будинку міста Бровари.

 

image

 

 

 

Прикріплені файли

Коментарі