Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 02.10.2017 р. № 213-ОД 

 м. Бровари

 

 

 

Щодо роботи системи енергомоніторингу

 

З метою раціонального використання і економного витрачання енергетичних і природних ресурсів та бюджетних коштів, систематизації контролю за споживанням енергоносіїв бюджетними установами та забезпечення роботи на місцевому рівні системи енергомоніторингу «Київщина енергоефективна» відповідно до Закону України «Про енергозбереження», Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 «Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», Меморандуму «Про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту та підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетної сфери» між Держенергоефективності України і Київською облдержадміністрацією та розпорядження Міського голови від 16.02.2016 № 34-ОД «Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету, вишукування додаткових джерел надходжень до бюджету, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Керівникам управління освіти та науки, управління соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства, управління комунальної власності, відділу молоді та спорту, відділу культури, відділу капітального будівництва, комунальних підприємств, фізкультурно-оздоровчого закладу «Плавальний басейн «Купава», Броварської Центральної районної лікарні, Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги в термін до 05.10.2017 сформувати базу даних у розрізі будівель (приміщень) для подальшої роботи в системі енергомоніторингу «Київщина енергоефективна» згідно з Додатком.

Інформацію надати головному спеціалісту з енергетичного менеджменту виконавчого комітету Броварської міської ради в електронному вигляді      (на ел. адресу [email protected]), з подальшим письмовим підтвердженням, відповідно до таблиці наведеної в Додатку.

2. Керівникам вищевказаних управлінь, відділів, комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я видати накази про призначення відповідальної особи (технічного працівника) у будівлях (приміщеннях) бюджетної сфери за збір та внесення показників приладів обліку споживання енергоносіїв у систему енергомоніторингу.

Після отримання електронних ключів, відповідальним особам щоденно, у робочі дні, з 08.00 до 09.45 год. вносити у систему достовірні показники усіх приладів обліку, що знаходяться у будівлях (приміщеннях).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П .

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко

 

Прикріплені файли

Коментарі