Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

12 червня  під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

 

На минулому тижні  виявлено 1 випадок захворювання на хворобу Лайма. Здійснено відбір води у водоймищах  міста на біологічні показники та на наявність збудників холерної палички. Також, відібрано проби на вміст поліомелії.

 

У шкільних навчальних закладах завершується робота пришкільних таборів, на минулому тижні тривала перевірка харчоблоків та персоналу пришкільних таборів у ЗОШ №2,6 та Навчально-виробничого об’єднання. Випускниками шкіл завершується складання державної підсумкової атестації (9 клас) та зовнішнього незалежного оцінювання (11 клас). З метою проведення ремонтних робіт та послуг, заклади освіти  розмістили у системі державних закупівель «Prozorro» графіки робіт та послуг.

Соціальні виплати за червень місяць здійснені у повному обсязі.

 

З початком літніх канікул у шкільних навчальних закладах міста на минулому тижні знизилась кількість звернень  до педіатрів та сімейних лікарів  (на 1000 осіб менше), за невідкладною медичною допомогою звернулось 144 броварчан.

Триває перевірка автотранспортних підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення на міжміських та міських маршрутах. На сьогодні, перевірено 5 автотранспортних підприємства.

 

Продовжуються ремонтні роботи двошарових дахів багатоповерхових житлових будинків по вул. Олімпійській, 10-б,  л. Українки,2-а.  Поблизу будинків по вул. Воз’єднання, 7 заплановані  ремонтні роботи міжбудинкових проїздів.

 

На поточному тижні  комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» розпочне ремонт світлофорного об’єкту при в’їзді з боку м. Київ, розпочаті роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ по вул.  П. Мирного, триває покос трави по вул. Я. Мудрого та ямковий ремонт дорожнього покриття та дорожніх знаків.

 

Працівники комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» продовжують проводити опресовку та промивку системи опалення, також, встановлюють лічильники з модемним зв’язком для впровадження автоматизованої системи передачі даних спожитої теплової енергії.

 

image

Прикріплені файли

Коментарі