Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 06.06.2017 р. по 09.06.2017 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

Працівниками  служби прийнято участь в одинадцяти судових засіданнях.

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

2017

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

585

1840

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім'ї та дитини з такої сім'ї є посвідчення.

 

2017

батькам

дітям

Видано посвідчень

63

173

Підготовлено 8 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради.

07.06.2017 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 4 питання щодо надання дозволу на відчуження житла власниками, співвласниками та право користування яким мають діти; про надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав; відібрання дітей від батьків; про розгляд заяви про продовження терміну дії висновку до суду про прийняття участі у вихованні малолітнього онука.

За результатами Комісії підготовлено 2 проекти рішень на засідання виконкому Броварської міської ради.

09.06.2017 року відбулося засідання міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення, на якому було розглянуто одне питання – психологічне насилля (стосовно однієї сім’ї у якій виховується 3 біологічних дітей та 3 дітей під опікою).

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

03 травня розпочато прийом заяв від батьків на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. За станом на 09.06.2017 прийнято 291 заяв.

За станом на 09.06.2017 р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

 

image

image

 

Головним спеціалістом – психологом  служби проведено                                     6індивідуальних психологічно - консультативних сеанси для дітей та дорослих, з проблематики:

- консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей;

- корекції негативних поведінкових проявів дітей.

Систематично здійснюєтьсяперевірка умов утриманнядітейусім’ях. За період з 06.06.2017р.  по 09.06.2017р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено  три обстеження житлово-побутових умов проживання дітей.

Станом на 09.06.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 148 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 94 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 20 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 12  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 8 дітей перебувають в сім`ї громадян, 6 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 4 дітей перебувають в  КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка»  до прийняття судом рішення щодо батьків, 3 дітей в сім’ї патронатного вихователя.

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує 9 прийомних сімей, в яких виховуються 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Прикріплені файли

Коментарі