Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

                                                   

 

Шановні лікарі, медсестри, молодший обслуговуючий  персонал

та ветерани медичної служби!

 

Від імені громади міста, міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто  щиро вітаю вас  із професійним святом – Днем медичного працівника!                                           

 

Здоров`я - це не лише  скарб та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому, міська влада вважає одним з головних  завдань - підвищення статусу медичного працівника, внесення якісних змін у сферу охорони здоров’я, забезпечення ефективного реформування медичної галузі у Броварах  для покращення якості обслуговування кожного пацієнта і умов праці лікарів та медичного персоналу. Переконаний, що спільними зусиллями ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші   надії та сподівання.

 

Низький уклін  вам і всенародна повага,  шановні наші лікарі, медичні сестри, санітарки, за  самовіддану працю, за врятовані життя, здоров’я тисяч броварчан, віру,  надію, сердечну теплоту і  чуйність, яку ви даруєте людям.                                  

 

Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добробуту, професійних успіхів та людської шани.  Нехай ваша  доброта, турбота і милосердя повернуться до вас сторицею.

 

 

 

З повагою

Міський голова                                                                            Ігор Сапожко

Коментарі