Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

   Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»  передбачено монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення.

  В управлінні соціального захисту населення Броварської міської ради відповідно до списків, наданих Броварським територіальним відділом ТОВ «Київоблгаз Збут» та Броварським РП «Київобленерго», розпочато прийом заяв від населення стосовно виплати частини невикористаної суми субсидії на оплату послуги з газопостачання (електропостачання) для індивідуального опалення за опалювальний період 2016-2017 років. Перераховуються такі кошти на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуються через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» за заявами, поданими до 1 вересня поточного року.

  Слід зауважити, що на монетизацію таких залишків мають право тільки ті одержувачі житлової субсидії, які використовували газ та електроенергію для індивідуального опалення. Таких громадян попередньо буде запрошено до управління соціального захисту населення (з паспортом та ідентифікаційним кодом) для подачі відповідної заяви.    

 

Коментарі