Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

від  06.06.2017 № 349

м. Бровари

 

    

    Про надання дозволу на відчуження

    майна та житла, власниками або

    співвласниками якого та право

    користування яким мають діти

 

     Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 31.05.2017 року № 21 з питання надання дозволу на відчуження майна та житла власниками або співвласниками якого та право користування яким мають діти, відповідно до заяв **, керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл батькам * на укладання договору дарування  частини квартири №* будинку №*по вулиці * в місті Бровари Київської області,  право користування якою має їх малолітній син, *р.н., від імені співвласника* на ім’я *. При цьому права дитини порушені не будуть.
  2. Надати дозвіл * на укладання договору дарування житлового будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування яким мають їх діти: *, та земельної ділянки площею * га, кадастровий номер: *, яка розташована за адресою: Київська область, місто *, вулиця *, від імені * на ім’я *. Права дітей при цьому порушені не будуть.
  3. Надати дозвіл ***  на укладання договору дарування по * частині квартири №* будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою мають його малолітні підопічні онуки: * р.н., від імені * на ім’я малолітніх дітей: * р.н.. При цьому права дітей порушені не будуть.
  4. Надати дозвіл батькам * на укладання договору дарування * частини квартири №* будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою має їх малолітня донька, *р.н., від імені * на ім’я малолітньої *р.н. При цьому права дитини порушені не будуть
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 Виконуючий обов’язки міського голови,

 заступник міського голови                                                                   Г.П.Голубовський                                                                                

                                                 

 

Коментарі