Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 06.06.2017№355

м. Бровари

 

        Про надання дозволу на

        тимчасовий виїзд  за кордон 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини    від 31.05.2017 року №21 з питання надання дозволу на  тимчасовий виїзд за кордон, відповідно до заяви **., керуючись статтями 1, 5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», частиною 2 статті 135 Сімейного кодексу України, пунктами 22, 27, 30 Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

                                                  ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл *, яка проживає в  будинку №* по вулиці* в місті Бровари Київської області і є матір’ю - вихователем малолітнього * р.н., на тимчасовий виїзд її вихованцю до країни * у місто* з * червня * року по * серпня * року у супроводі представника міжнародного благодійного фонду «*».   Відповідальність за життя, здоров’я та повернення *р.н. до України покласти на міжнародний благодійний фонд «*».  

1.1. Матері- вихователю, *, разом з малолітнім * р.н., з’явитись * серпня * року до служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови,                                 Г. П. Голубовський

заступник міського голови                                                                                                                            

                                                 

        

Коментарі