Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про визнання таким, що втратило чинність рішення

Броварської міської ради від 15.09.2011 р. №339-13-06 «Про затвердження Порядку перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках, гуртожитках, а також об’єктів громадського призначення м. Бровари»

 

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» та Постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків» від 28 грудня 2016 року №1024, з метою приведення рішення Броварської міської ради у відповідність до чинного законодавства, керуючись статтями 3,  31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики», статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтею 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради від 15.09.2011 р. №339-13-06 «Про затвердження Порядку перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках, гуртожитках, а також об’єктів громадського призначення м. Бровари».
  2. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

Секретар міської ради                                                 П.І.Бабич

 

 

м. Бровари

Від  22 червня 2017 року

№ 582-30-07

 

Коментарі