Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

Працівниками  служби прийнято участь в 4 судових засіданнях, подано позов до суду від органу опіки та піклування про відібрання дітей від батьків та позбавлення їх батьківських прав.

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

 

2017

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

581

1829

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім'ї та дитини з такої сім'ї є посвідчення.

 

2017

батькам

дітям

Видано посвідчень

51

143

 

03.05.2017 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 19 питань, а саме: щодо створення прийомної сім’ї та влаштування до  неї малолітньої дитини; про призначення опікуна над дітьми; надання дозволу на відчуження житла власниками, співвласниками та право користування яким мають діти, надання висновків до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав та визначення порядку участі у вихованні дитини, того з батьків хто проживає окремо. Також, на комісії було розглянуто питання про негайне відібрання трьох дітей від їх батьків у зв’язку з виникненням безпосередньої загрози життю або здоров'ю дітей,та надання висновку до суду про позбавлення їх батьківських прав за неналежне виконання батьківських обов’язків. За результатами розгляду було вирішено відібрати від батька одну дитину, іншим батькам надано один місяць на виправлення ситуації, яка склалася в їх родинах.

Підготовлено 6 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради.

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

Службою через  електронну систему державних закупівель "Prozorro" проведена закупівля  180 путівок в дитячий санаторій ім. Лазо (Одеська обл., смт. Сергіївка) для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 4травня 2017 року було підписано договір і графік заїздів дітей.

Підібрано 5 дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з багатодітних родин, які влітку поїдуть на відпочинок до Іспанії від служби у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації  за сприяннямІспанської благодійної асоціації «Підтримка дитинства», м. Сарагоса.

03 травня розпочато прийом заяв від батьків на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. За станом на 05.05.2017 прийнято 31 заяву.

За станом на 05.05.2017 р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

image

image

image

 

Головним спеціалістом – психологом  служби проведено   9 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей;

- інтерв’ювання дітей, питання щодо яких розглядаються на комісії з питань захисту прав дитини;

- корекції негативних поведінкових проявів дітей;

- консультативна допомога з питань психологічної підтримки дітей в ситуації розлучення батьків.

Систематично здійснюєтьсяперевірка умов утриманнядітейусім’ях. За період з 03.05.2017  по 05.05.2017 службою у справах дітей та сім’ї  проведено  шість обстежень житлово-побутових умов проживання дітей.

Станом на 05.05.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 147 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 88 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 19 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 13  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 14 дітей перебувають в сім`ї громадян, 5 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 4 дітей перебувають в  КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка»  до прийняття судом рішення щодо батьків, 3 дітей в сім’ї патронатного вихователя.

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує 8 прийомних сімей, в яких виховуються 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Прикріплені файли

Коментарі