Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

 

  1. Відповідно до рішення Броварської міської ради у м.Бровари створено нову прийомну сім’ю. Протягом 2-ух тижнів проводилось навчання кандидатів у прийомні батьки і за результатами проведеної роботи Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ще одна дитина знайшла свою родину.
  2. 25.04.2017 року  спеціаліст Броварського міського центру прийняла участь у засіданні ради профілактики у БЗОШ №10. Було розглянуто, а також проведено профілактичну роботу з 12-ма учнями ЗОШ№10, які постійно дезорганізовують дисципліну в школі, не бажають вчитись.
  3. За вище вказаний період, на виконання пункту 35 «Порядку призначання і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1751, спеціалістами Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було перевірено факт проживання дітей з матір’ю у 5-ти сім’ях для подальшого призначення їм державної соціальної допомоги одиноким матерям відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».
  4. З метою попередження відмов від новонароджених дітей у жіночій консультації Броварської центральної районної лікарні фахівець Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела 2 лекції для 10-ти майбутніх мам.

Коментарі