Маєш право знати - Бровари
Увага! Знайдено новішу версію документу! Переглянути інші версії »

Текст документу

 

Найменування організатора громадського обговорення - адміністрація Броварської спеціалізованої школи І-Ш ступенів № 5.

Трудовий колектив Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5, рада навчального закладу, дирекція та органи учнівського самоврядування школи  ініціюють питання про присвоєння навчальному закладу імені Василя Стуса.

Відповідно до ст.8 Закону України «Про присвоєння   юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб,  ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» рішення про присвоєння школі імені героя  приймається на сесії міської ради.

Перед оформленням подання про присвоєння школі імені Василя Стуса  проводиться громадське обговорення, порядок якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989.

Ім'я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції – Василь Стус – поет, правозахисник, перекладач, літературознавець, «в’язень сумління», член Української Гельсінської групи, Герой України. Замордований у радянських таборах за виступи проти тоталітаризму в державі.

Заходи з громадського обговорення будуть проводитись протягом 05травня по 05 липня 2017 року  у Броварській спеціалізованій  школі І-ІІІ ступенів №5, а саме:

-  засідання за круглим столом.

Участь у громадському  обговоренні можуть брати фізичні, юридичні особи, громадські об’єднання, що не є юридичними особами, можутьвнести свої пропозиції в письмовій або усній формі, подати:

за адресою: Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5, вул. Київська,  306-А, м. Бровари,

по телефону 5-02-22,

на електронну пошту  навчального закладу [email protected]

Термін прийняття пропозицій (зауважень): 05 травня – 05 червня 2017

Консультацію з питань громадського  обговорення можна отримати за телефоном 5-02-22.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення визначено директора школи Федоренка Павла Михайловича.

Результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5,   управління освіти і науки Броварської міської ради та Броварської міської ради. Результати громадського обговорення буде оприлюднено після громадського обговорення не пізніше, ніж через 14 днів після закінчення громадського обговорення – 19 липня 2017.

Версії документу

Коментарі