Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
 

Про схвалення Програми організації  громадських та інших робіт тимчасового   характеру у м. Бровари  на 2014-2017 роки   Відповідно до ст.31 Закону України “Про зайнятість населення”та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року №175, та керуючись  пунктом “а” статті 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради    

ВИРІШИВ:

1.Інформацію щодо виконання Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у м. Бровари на 2013 рік взяти до відома (додаток №1).

2.Схвалити Програму організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у м. Бровари на 2014-2017 роки (далі – Програма) (додаток №2). 3.Броварському міськрайонному центру зайнятості подати Програму для затвердження на сесії міської ради. 4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.  

Міський голова                                                                          І.В. Сапожко

Прикріплені файли

Коментарі