Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я
від __№__


Про стан роботи із зверненнями
громадян в Управлінні комунальної
власності Броварської міської ради

Реалізуючи вимоги Закону України "Про звернення громадян", з метою виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 "Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненням громадян в органах виконавчої влади" та пунктом "б" підпункту 1 статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком Броварської міської ради.


ВИРIШИВ:


1. Інформацію про роботу із зверненнями громадян в Управлінні комунальної власності Броварської міської ради взяти до відома (додається)
2. Роботу із зверненням громадян в Управлінні комунальної власності Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.
3. Управлінню комунальної власності Броварської міської ради і надалі продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення.
4. Рішення виконкому від 13.11.2012 року №499 "Про роботу із зверненням громадян в Управлінні комунальної власності Броварської міської ради визнати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконання цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.


Міський голова                                І.В. Сапожко
 

Прикріплені файли

Коментарі