Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 №
м. Бровари
 
"Про затвердження порядків проведення
конкурсів для надання супутніх послуг,
пов’язаних з наданням адміністративних
послуг у центрі надання адміністративних
послуг виконкому Броварської міської ради"
 
 
Відповідно до ст.15 Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2013 № 379 «Про затвердження Типового порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг», керуючись підпунктом 4 пунктом «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради,
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з виготовлення копій документів, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у центрі надання адміністративних послуг, згідно з додатком 1.
2. Затвердити порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з продажу канцелярських товарів, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у центрі надання адміністративних послуг, згідно з додатком 2.
3. Затвердити порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з надання банківських послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у центрі надання адміністративних послуг, згідно з додатком 3.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.
 
 
Міський голова                                      І.В.Сапожко

Прикріплені файли

Коментарі