Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від___№__
м. Бровари
 
Про стан роботи із зверненнями
громадян у комунальному підприємстві
Броварської міської ради Київської області
«Бровари-землеустрій»
 
Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради
В И Р І Ш И В :
 
1. Інформацію про стан роботи із зверненнями громадян у комунальному підприємстві Броварської міської ради «Бровари-землеустрій» взяти до відома (додається).
2. Роботу із зверненнями громадян у комунальному підприємстві Броварської міської ради «Бровари-землеустрій» оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.
3. Комунальному підприємстві Броварської міської ради «Бровари-землеустрій» продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.
 
 
 
Міський голова                                  І.В. Сапожко

Прикріплені файли

Коментарі