Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
Від __№
м. Бровари
 
Про стан роботи із зверненнями громадян
в КП Броварської міської ради
„Броваритепловодоенергія”
 
Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008 „ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради
 
В И Р І Ш И В :
 
1. Інформація про стан роботи із зверненнями громадян в комунальному підприємстві Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія” взяти до відома (додається).
2. Роботу із зверненнями громадян в комунальному підприємстві Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія” оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.
3. Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія” продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення.
4. Рішення виконкому від 09.10.12 р. № 454 “Про роботу із зверненнями громадян в комунальному підприємстві Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія” зняти з контролю.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.
 
Міський голова                            І.В.Сапожко

Прикріплені файли

Коментарі