Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від_№__
м. Бровари
 
Про стан роботи із зверненнями
громадян у відділі з питань надзвичайних
ситуацій та цивільного захисту населення
Броварської міської ради
 
Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради
 
В И Р І Ш И В :
 
1. Інформацію про стан роботи із зверненнями громадян у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Броварської міської ради взяти до відома (додається).
2. Роботу із зверненнями громадян у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.
3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Броварської міської ради продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.
 
Міський голова                                        І.В. Сапожко

Прикріплені файли

Коментарі