Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від__№__
м. Бровари
 
Про стан роботи із зверненнями
громадян у спеціалізоване комунальному підприємстві
Броварської міської ради Київської області
«Броварська ритуальна служба»
 
Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради
В И Р І Ш И В :
 
1. Інформацію про стан роботи із зверненнями громадян у спеціалізованому комунальному підприємстві Броварської міської ради «Броварська ритуальна служба» взяти до відома (додається).
2. Роботу із зверненнями громадян у спеціалізованому комунальному підприємстві Броварської міської ради «Броварська ритуальна служба» оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.
3. Спеціалізованому комунальному підприємстві Броварської міської ради «Броварська ритуальна служба» продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.
 
Міський голова                                    І.В. Сапожко

Прикріплені файли

Коментарі