Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від  _№  __
м. Бровари


Про стан роботи із зверненнями
громадян в управлінні містобудування
та архітектури Броварської міської ради


Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування    конституційного   права   на   звернення   до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Броварської міської ради
                                               

В И Р І Ш И В :
1. Інформацію про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні містобудування та архітектури Броварської міської ради взяти до відома (додається).
2. Роботу із зверненнями громадян в управлінні містобудування та архітектури Броварської міської ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством, згідно з додатком.
3. Управлінню містобудування та архітектури Броварської міської ради продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення.
4. Рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 11.09.2013     № 416 «Про  розгляд  звернень  громадян  в  управлінні  містобудування  та
архітектури Броварської міської ради» зняти з контролю.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.
 
Міський голова                                                                    І.В.Сапожко

Прикріплені файли

Коментарі