Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я


Про затвердження Програми діяльності та
фінансової підтримки Комунального підприємства
редакції газети “Нове життя” у 2017 році


Розглянувши подання Комунального підприємства редакції газети “Нове життя” від 08.11.2016р. № 70 відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України та керуючись ст. 5 Закону України “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в України засобами масової інформації”, ст. 3, 4 Закону України “Про підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів, п. “22” ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики та постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Програму діяльності та фінансової підтримки Комунального підприємства редакції газети “Нове життя” у 2017 році (далі – Програма), додається.
2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради провести фінансування коштів у межах, затверджених у бюджеті міста на 2017 рік на вказану програму.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики; з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та на секретаря ради Бабича П.І..

 


Міський голова                                                                                                  І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари
від __________
№_______

 

Пояснювальна записка 

Додаток

Прикріплені файли

Коментарі