Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

 


Про затвердження міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2017 рік.

 

Відповідно до подання радника міського голови Мальця С.Д., керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань та постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити міську Програму з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2017 рік, далі – Програма, що додається.
2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти в бюджеті міста на реалізацію зазначеної вище Програми на 2017 рік та здійснювати її фінансування у межах затверджених асигнувань в бюджеті міста на відповідний рік.
3. Раднику міського голови прозвітувати про хід виконання Програми перед Броварською міською радою та її виконавчим комітетом у грудні 2017 року.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

Пояснювальна записка

 

м.Бровари
від ______________2016 р.
№_______________

Прикріплені файли

Коментарі