Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

27
Проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ


Про проведення експертної грошової оцінки
земельних ділянок для подальшого продажу у власність
та відмову у проведенні експертної грошової оцінки
земельної ділянки


Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність громадянці Баглай Анастасії Андріївні земельної ділянки площею 0,0218 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (обслуговування нежитлової будівлі) по вул. Мічуріна,9.
2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність приватному підприємству «Анрі-Маркет» земельної ділянки площею 0,3000 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (обслуговування нежитлових будинків) по вул. Онікієнка Олега,129-б.
3.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальність «ЛЕАЛ-ГЛАСС» земельної ділянки площею 1,9493га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування нежитлових будівель) по вул. Броварської сотні, 5.
4. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Машурову Олегу Вячеславовичу земельної ділянки площею 0,0907 га для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Київській,90.
5. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Ярошенку Олександру Анатолійовичу земельної ділянки площею 0,1850 га для будівництва та обслуговування об’єкту незавершеного будівництва (станції технічного обслуговування) по бульв. Незалежності,33.
6.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальність «Енерговентиляція» земельної ділянки площею 0,2534 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі, виробничо-складського приміщення) по бульв. Незалежності,24-б.
7.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність приватному підприємству «КоДА» земельної ділянки площею 0,5000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування нежитлового приміщення) по вул.Січових Стрільців,33.
8.За рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури відмовити у проведенні експертної грошової оцінці земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю Фірма «Цеоліт» земельної ділянки площею 0,0200 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (обслуговування нежитлової будівлі) по вул. Єсеніна,1/1, в зв’язку з тим, що частина земельної ділянки знаходиться на території загального користування в межах червоних ліній вул. Єсеніна (25м), пров. Єсеніна (10м).
9. Земельному відділу міської ради забезпечити укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договорів на виконання експертно-оціночних послуг.
10. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договорів.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                                                       І.В.Сапожко

 


м. Бровари
від ______________
№ ________________

 

Пояснювальна  записка

Прикріплені файли

Коментарі