Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про затвердження Програми діяльності та

 фінансової підтримки Комунального підприємства

редакції газети “Нове життя” у 2017 році

 

 

Розглянувши подання Комунального підприємства редакції газети “Нове життя” від 08.11.2016р. № 70  відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України та керуючись ст. 5 Закону України “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в України засобами масової інформації”,  ст. 3, 4 Закону України “Про підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів, п. “22” ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики та постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму  діяльності та фінансової підтримки Комунального підприємства редакції газети “Нове життя” у 2017 році (далі – Програма), додається.

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради провести фінансування коштів у межах, затверджених у бюджеті міста на 2017 рік на вказану програму.   

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики; з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та на секретаря ради Бабича П.І..

 

 

Міський голова                                                  І.В. Сапожко

 

 

 

 

м. Бровари

від  22 грудня 2016 року

№ 432-23-07

Прикріплені файли

Коментарі