Маєш право знати - Бровари
Увага! Знайдено новішу версію документу! Переглянути інші версії »

Текст документу

16 березня 2017 року Урядом прийнята постанова за № 148, якою передбачено призначення та виплату за рахунок коштів державного бюджету соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуг із здійснення патронату над дитиною (грошове забезпечення).
Соціальна допомога та грошове забезпечення призначаються і виплачуються з дня влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя до дня її вибуття з такої сім’ї та поновлюється у разі наступного влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя.
Соціальна допомога виплачується на кожну влаштовану в сім’ю патронатного вихователя дитину, щомісячний розмір якої становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку.
У разі коли дитині виплачується в установленому порядку стипендія, розмір соціальної допомоги визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром стипендії за попередній повний місяць на момент влаштування в сім’ю патронатного вихователя.
Розмір грошового забезпечення становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. У разі коли в сім’ї патронатного вихователя перебуває дитина віком до одного року, дитина з інвалідністю, малолітня або неповнолітня вагітна, ВІЛ-інфікована дитина та одночасно двоє і більше дітей, розмір грошового забезпечення збільшується на 10 відсотків за кожну дитину, але сумарно не більш як на 50 відсотків.
Для призначення соціальної допомоги та грошового забезпечення патронатний вихователь подає до управління соціального захисту населення (за умови пред’явлення паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу) наступні документи:
• заяву про призначення соціальної допомоги та грошового забезпечення;
• копію договору про надання послуг з патронату над дитиною;
• копію договору про патронат над дитиною або наказу служби у справах дітей у разі невідкладного влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя;
• рішення виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя;
• копію акта про факт передачі дитини;
• копію свідоцтва про народження дитини (у разі наявності);
• довідку з місця навчання про розмір стипендії влаштованої в сім’ю патронатного вихователя дитини;
• копію медичного висновку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу про дитину з інвалідністю (за потреби).
Соціальна допомога та грошове забезпечення виплачуються управлінням соціального захисту населення через банківську установу або державне підприємство поштового зв’язку за місцем проживання патронатного вихователя.

Версії документу

Коментарі