Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

8 квітня в м. Барселона (Іспанія)  відбувся відкритий Кубок Європи з кіокушин карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «кумі те»  і «ката» - European Cup WKB 2017.

 

Київщину на цьому турнірі представляла команда Броварського дитячого спортивного клубу кіокушин карате  «Будокан» (Дитяча юнацька спортивна школа «Спартак») на чолі із презентом клубу, володарем чорного поясу ІІІ дан, Андрієм Гаврилюком. Спортсмени команди – Арсеній Насіковський, Сергій Григоренко, Катерина Гуріна, Анастасія Нестеренко, Юлія Седельнікова, Данило Добровольський, Павло Капелька та Олексій Лисков  чудову підготовку, брали участь у багатьох турнірах та змаганнях, де ставали призерами і переможцями.

 

Чотири броварчанина повернулись додому з нагородами. Володаркою Кубку Європи у віковій групі 14-15 років в розділі Heavy Weight 14-15 years Female стала ученицю СШ №7 Анастасія Нестеренко! «Срібні» нагороди в цій же віковій групі завоювали Павло Капелька (Ligthtweight 14-15 years Male) та Юлія Седельнікова (MiddleWeight 14-15 years Female). І третє місце посіла Катерина Гуріна (Ligthtweight 14-15 Years Female). Вітаємо «будоканівців» та їх тренера Андрія Гаврилюка і бажаємо нових перемог!

 

image

Прикріплені файли

Коментарі