Маєш право знати - Бровари
Увага! Знайдено новішу версію документу! Переглянути інші версії »

Текст документу

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Бровари

від 12.04.2017   № 68-ОД

 

 

 

 

Про заходи щодо підготовки

до проведення поминальних

днів на міських кладовищах

 

 

З метою своєчасної підготовки і забезпечення належних умов для відвідування міських кладовищ під час проведення поминальних днів з 23 квітня до 25 квітня та з 6 травня по 9 травня 2017 року, керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

1. Затвердити заходи щодо підготовки до проведення поминальних днів на міських кладовищах згідно з додатком.

2. Спеціалізованому комунальному підприємству Броварської міської ради „Броварська  ритуальна служба” до 20 квітня 2017 року провести заходи щодо підготовки до проведення поминальних днів на міських кладовищах згідно з додатком.

3. Спеціальному відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста до 14 квітня 2017 року провести обстеження під’їздів та підходів до церков. Результати обстеження надати комунальному підприємству Броварської міської ради „Бровари-Благоустрій”.

4. Комунальному підприємству Броварської міської ради „Бровари-Благоустрій” провести роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття  на під’їздах та підходах до церков.

5. Броварському відділу поліції ГУ НП в Київській області забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку на кладовищах по вулицях Онікікієнко Олега, Ярослава Мудрого, Перонній.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                       Г.П. Голубовський

 

Прикріплені файли

Версії документу

Коментарі