Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу
Про затвердження програми Броварської міськрайонної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» на 2012-2015 роки


БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження програми Броварської
міськрайонної організації ВГОІ
«Союз Чорнобиль України» на 2012-2015 роки

     Розглянувши подання голови Броварської міськрайонної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Хрущенка М.М. від 05.01.2012  № 01/2012, керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи», враховуючи пропозиції постійних комісій з питань соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету, фінансів і цін, та з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я та довкілля, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму забезпечення Броварської міськрайонної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» 2012-2015 роки (далі – Програма), що додається.
2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти в бюджеті міста на реалізацію зазначеної вище Програми та здійснювати її фінансування у межах затверджених асигнувань в бюджеті міста на відповідний період.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М. та керуючого справами виконкому                  Кузнєцова К.В.
      
Міський голова                                                         І.В. Сапожко

м. Бровари
від ____________
№ _____________

 

 


Оприлюднено: 18.01.2012

Прикріплені файли

Коментарі