Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу
Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків


БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Про приватизацію житлових приміщень
     гуртожитків


 Розглянувши заяви наймачів щодо оформлення передачі в приватну власність житлових приміщень в гуртожитках,  керуючись Законами України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» та Наказом міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 16.12.2009 № 396 «Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків) жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності та приватизації, після розгляду матеріалів із зазначеного питання міська рада  

ВИРІШИЛА:
1. Прохання наймачів щодо приватизації житлових приміщень  гуртожитків, в яких вони мешкають задовольнити і передати  вказані житлові приміщення в приватну власність мешканцям згідно додатку.
2. Фірмі «Дім» виготовити документи по оформленню права власності на житло та видати приватизаційні платіжні доручення на одержання житлових чеків належних мешканцям на житлові приміщення у гуртожитку.
3. Комунальному підприємству «Служба замовника» укласти договір з мешканцями житлових приміщень на їх участь у витратах на обслуговування та ремонт будинку.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.  

 
Міський  голова                                                                          І.В.Сапожко

м. Бровари
від _______________
№  _______________
 


Оприлюднено: 10.05.2012

Коментарі