Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу
Про надання повноважень щодо укладання договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки


Броварська міська рада Київської області
Проект РІШЕННЯ


Про надання повноважень щодо  укладання
договорів  про оплату авансового внеску
 в рахунок оплати ціни земельної ділянки
Розглянувши подання земельного відділу від 28.04.2012 року № 220       про надання повноважень щодо укладання договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки, керуючись ст.82, 127,128 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від     24 липня 2009р. № 806 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009р. № 381”, п.п.34,43 ст. 26, п.16 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій, міська рада
ВИРIШИЛА:
1.Уповноважити міського голову Сапожка Ігоря Васильовича укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки, що додається.
 
2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею  0,8099 га для  обслуговування нежитлової будівлі по вул. Київській, 298 для подальшого продажу земельної ділянки Київській обласній організації Партії регіонів шляхом викупу.
Попередити Київську обласну організацію Партії регіонів про  надання  необхідних документів для виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
3.Земельному відділу міської ради забезпечити укладання та реалізацію договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договору на виконання експертно-оціночних послуг.           
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.
            
Міський голова                                                     І.В.Сапожко

м. Бровари
від          червня  2012 року
№         
 


Оприлюднено: 10.05.2012

Коментарі