Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу
Про продаж земельних ділянок


БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ        
Проект РІШЕННЯ


Про продаж земельних ділянок

Розглянувши подання земельного відділу від 28.04.2012 року № 227  щодо   продажу земельних ділянок, враховуючи відповідність розміщення об’єктів генеральному плану забудови  м. Бровари та керуючись ст.ст. 12,  82, 127, 128, 129 Земельного кодексу України, п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України від 05.11.2009р.  № 1702-УІ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України    щодо спрощення порядку набуття прав на землю”,  Постановою Кабінету Міністрів України від  22 квітня 2009р. № 381 „Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності”,  п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій, міська рада
                                                     В И Р І Ш И Л А:
1.Продати у власність із земель державної власності земельні ділянки   несільськогосподарського призначення для обслуговування об’єктів нерухомого майна:
1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю „Елліс”  площею  0,0217 га для  будівництва та обслуговування об’єкту незавершеного будівництва адміністративної будівлі – землі комерційного використання, по вул. Короленка, 25 вартістю 75 806,78грн. (сімдесят п’ять тисяч вісімсот шість грн. 78 коп.).
1.2. Фізичній особі-підприємцю Ступіну Валерію Миколайовичу  площею  0,0200 га для  обслуговування майстерні шиномонтажу – землі комерційного використання, по вул. Димитрова,4-а вартістю 61 400,00 грн. (шістдесят одна тисяча чотириста грн. 00коп.).

2. Фізичним та юридичним особам, зазначеним в п.1 цього рішення, в термін до 30.06.2012 року укласти угоду про продаж земельної ділянки.    

3. Попередити  юридичні та фізичні особи, зазначені в п.1 цього рішення, що у випадку порушення термінів по сплаті суми, за кожний прострочений день буде сплачуватись пеня в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє на період, за який сплачується пеня і міська рада ставитиме питання про припинення права власності на землю.

4. Доручити міському голові Сапожку І.В  бути представником Броварської міської ради при укладенні, в нотаріальному порядку, договору купівлі-продажу земельної ділянки.  

5. Земельному відділу міської ради здійснювати контроль за надходженням коштів від продажу земельних ділянок.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.

Міський голова                                                                           І.В.Сапожко

м.Бровари
від        червня 2012 року
№ _________
 


Оприлюднено: 10.05.2012

Коментарі