Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу
Про продаж права оренди земельної ділянки орієнтовною площею 0,0122 га, розташованої в районі вул. Драгоманова. Михайла,2


БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ        
Проект  РІШЕННЯ


Про продаж права оренди земельної ділянки
орієнтовною площею 0,0122 га, розташованої в
районі вул. Драгоманова. Михайла,2
Розглянувши подання земельного відділу від 28.04.2012 року № 229  про продаж права оренди земельної ділянки орієнтовною площею 0,0122 га, розташованої в районі вул. Драгоманова Михайла,2 , керуючись ст.16 Закону України „Про оренду землі”, ст.ст. 124, 127, 134-138 Земельного кодексу України, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій, міська рада
В И Р I Ш И Л А:

1. Продати право оренди земельної ділянки орієнтовною площею 0,0122 га, розташованої в районі вул. Драгоманова Михайла,2 шляхом проведення аукціону.
2. Затвердити Порядок проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки (додається).
3. Визначити уповноваженою особою на підготовку та проведення  аукціону комунальне підприємство Броварської міської ради «Бровариінвестбуд».
4. Надати дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки Броварській міській раді для виставлення на аукціон з продажу права оренди земельної ділянки за рахунок резервних територій міста (інші землі – без рослинного покрову або з незначним рослинним покривом), орієнтовною площею 0,0122 га, розташованої в районі вул. Драгоманова Михайла,2 для розміщення об’єкту комерційного призначення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій.


Міський голова                                                                    І.В.Сапожко

м. Бровари
від             червня  2012 року
№   


Оприлюднено: 10.05.2012

Прикріплені файли

Коментарі